HS BEKKER

Go to content

Main menu:

 
 
 

IMPORTANT NOTICES / KENNISGEWINGS


2015 Nuwe Leerlinge druk hier

Kwartaalprogram - druk hier om in pdf af te laai.
Skoolkalender - druk hier om in pdf af te laai.
D6 Communicator - druk hier om af te laai en te installeer

MR & MISS BEKKER
10 September 2014
For tickets contact Tanya or Juan at school
014 577 5936  /  071 267 1873 / 083 860 6278
Payments must be made into school account
ABSA-CHEQUE ACCOUNT

Account number: 310 391 298
Branch code: 632 005
Ref: Mr & Miss Bekker + Name and Surname

Rekordeksamen Begin!
Graad 12 / Grade 12
Preliminary Exam Start!
26 Augustus / 26 August 2014

 
 

NUUSFLITS / NEWS FLASH
10 Jaar Reünie -(2004 Matrieks)
25 Oktober 2014
Kontak Heidi Koegelenberg  (De Lange)
Heidi.Koegelenberg@sasol.com
082 463 4702

20 Jaar Reünie -(1994 Matrieks)

10-11 Oktober 2014
Kontak Lardo Stander
Lardo.Stander@up.ac.za-012 420 3458

25 Jaar Reünie-(1989 Matrieks)
30 Augustus 2014
Loraine Dick - 082 921 0933
Maryke Oberholzer - 084 716 0673
Liezl Mokken - 083 303 9662

30 Jaar Reünie –(1984 Matrieks)
13 September 2014
Christa Lombaard -
082 635 6029

AANSOEK ID DOKUMENT /
APPLY FOR ID DOCUMENT
5 September 2014
Click vir meer inligting / Click for more information

 

KOÖRDINATE  :  S 25º56'52,5"  /  E 27º33'9,5"

PRIVATE BAG X5002
MAGALIESBURG
1791

SCHOOL
:
(014) 5775936 / 5775937 / 5770612

FAX:

Finansies / Financial: 014 577 5938
Personeel / Staff: 014 577 2078
Algemeen / General: 014 577 5939

HOSTEL

Hostel after hours (ONLY EMERGENCIES)

Snr Seuns  - Mnr L VIljoen – 0845552492
Jnr Boys   -  Mr W. Blomkamp – 0794970135

Snr Dogters – M. Booyse 083 227 1178
Jnr Girls  - M. du Preez 084 200 1773

E-MAIL:

Mr A.C. Ellis
(Hoof): hoof@hsbekker.co.za          
Mr B. Callaghan
(Adjunkhoof - Landbou en Koshuise / Agriculture and Hostels): adjunkhoof@hsbekker.co.za
Me A. Venter
(Adjunkhoof - Akademie / Academic): adjunkhoof.venter@hsbekker.co.za
Mr J. Oosthuizen
(Adjunkhoof - Dissipline / Discipline ) jan@hsbekker.co.za
Me L. de Beer
(Hoof se Sekretaresse / Principal's Secretary): lienkie@hsbekker.co.za
Algemene Navrae General Enquiries:
info@hsbekker.co.za
Me S. Wandrag
(Finansies / Finances - Skool en Dagskoliere / School and Day Scholars): skool@hsbekker.co.za
Me H. Combrink
(Finansies / Finances - Koshuis en Koshuisleerlinge / Hostel and Hostel Pupils): koshuis@hsbekker.co.za
Me R. Burger
(Finansiële Bestuurder / Financial Manager): rburger@hsbekker.co.za







 
 
 
Back to content | Back to main menu