HS BEKKER

Go to content

Main menu:

 
 
 
 

NUUSFLITS / NEWS FLASH
10 Jaar Reünie -(2004 Matrieks)
25 Oktober 2014
Kontak Heidi Koegelenberg  (De Lange)
Heidi.Koegelenberg@sasol.com
082 463 4702

20 Jaar Reünie -(1994 Matrieks)

10-11 Oktober 2014
Kontak Lardo Stander
Lardo.Stander@up.ac.za
012 420 3458

Suid-Afrika se super-swaargewig liggaamsboukampioen, Cobus van der Merwe,
besoek Hoërskool Bekker!
Click Hier!

Drie oudleerlinge van Hoërskool Bekker het ons trots gemaak!
Three former students of Bekker High School made us very proud!
Click here


Rugby 7's Toernooi in Mauritius 2014
Rugby 7's Tournament in Mauritius 2014

Important Notice!
After the yearly Parent Budget meeting on the 31 October 2014, all fees for 2015 will be finalised.
All documents will be updated and send to all our parents!
Belangrike Kennisgewing!
Na ons jaarlikse Ouerbegrotingsvergadering op die 31 Oktober 2014, sal al die fooie vir 2015 gefinaliseer word.
Al die dokumente sal dan hersien word en so gou moontlik aan al ons ouers gestuur word.

 

KOÖRDINATE  :  S 25º56'52,5"  /  E 27º33'9,5"

PRIVATE BAG X5002
MAGALIESBURG
1791

SCHOOL
:
(014) 5775936 / 5775937 / 5770612

FAX:

Finansies / Financial: 014 577 5938
Personeel / Staff: 014 577 2078
Algemeen / General: 014 577 5939

HOSTEL

Hostel after hours (ONLY EMERGENCIES)

Snr Seuns  -   
Mnr. Ludwig Viljoen – 084 555 2492
Jnr Boys   -     
Mnr. Jaco Smit – 071 102 0026

Snr Dogters –
Mev. Marié Booyse - 083 227 1178
Jnr Girls    
-  Mev. Marinda du Preez - 084 200 1773

E-MAIL:

Mr A.C. Ellis
(Hoof): hoof@hsbekker.co.za          
Mr B. Callaghan
(Adjunkhoof - Landbou en Koshuise / Agriculture and Hostels): adjunkhoof@hsbekker.co.za
Me A. Venter
(Adjunkhoof - Akademie / Academic): adjunkhoof.venter@hsbekker.co.za
Mr J. Oosthuizen
(Adjunkhoof - Dissipline / Discipline ) jan@hsbekker.co.za
Me L. de Beer
(Hoof se Sekretaresse / Principal's Secretary): lienkie@hsbekker.co.za
Algemene Navrae General Enquiries:
info@hsbekker.co.za
Me S. Wandrag
(Finansies / Finances - Skool en Dagskoliere / School and Day Scholars): skool@hsbekker.co.za
Me H. Combrink
(Finansies / Finances - Koshuis en Koshuisleerlinge / Hostel and Hostel Pupils): koshuis@hsbekker.co.za
Me R. Burger
(Finansiële Bestuurder / Financial Manager): rburger@hsbekker.co.za







 
 
 
Back to content | Back to main menu