HS BEKKER

Go to content

Main menu:

 
 
 
 
 
 
 


NUUSFLITS / NEWS FLASH


2013 Graad 12's 100% Slaagsyfer!
Wikus Wandrag 8 onderskeidings!

30 Jaar Reünie –(1984 Matrieks)
13 September 2014
Kontak Christa Lombaard
0826356029

BEKKER WILDSFEES
30 Augustus 2014 / 30 August 2014

Rapport uit/ Reports out
25 Julie 2014  / 25 July 2014

Ouerdag / Parent's Day

1 Augustus 2014  / 1 August 2014
14:00-15:00

2015 Aansoekvorms moet voltooi en ingehandig word voor 30 Augustus 2014.
2015 Admission application forms must be completed and handed in before 30 August 2014.

 

KOÖRDINATE  :  S 25º56'52,5"  /  E 027º33'9,5"

PRIVATE BAG X5002
MAGALIESBURG
1791

SCHOOL
:
(014) 5775936 / 5775937 / 5770612

FAX:

Finansies / Financial: 014 577 5938
Personeel / Staff: 014 577 2078
Algemeen / General: 014 577 5939

HOSTEL

Hostel after hours (ONLY EMERGENCIES)

Snr Seuns  - Mnr L VIljoen – 0845552492
Jnr Boys   -  Mr W. Blomkamp – 0794970135

Snr Dogters – M. Booyse 083 227 1178
Jnr Girls  - M. du Preez 084 200 1773

E-MAIL:

Mr A.C. Ellis
(Hoof): hoof@hsbekker.co.za          
Mr B. Callaghan
(Adjunkhoof - Landbou en Koshuise / Agriculture and Hostels): adjunkhoof@hsbekker.co.za
Me A. Venter
(Adjunkhoof - Akademie / Academic): adjunkhoof.venter@hsbekker.co.za
Mr J. Oosthuizen
(Adjunkhoof - Dissipline / Discipline ) jan@hsbekker.co.za
Me L. de Beer
(Hoof se Sekretaresse / Principal's Secretary): lienkie@hsbekker.co.za
Algemene Navrae General Enquiries:
info@hsbekker.co.za
Me S. Wandrag
(Finansies / Finances - Skool en Dagskoliere / School and Day Scholars): skool@hsbekker.co.za
Me H. Combrink
(Finansies / Finances - Koshuis en Koshuisleerlinge / Hostel and Hostel Pupils): koshuis@hsbekker.co.za
Me R. Burger
(Finansiële Bestuurder / Financial Manager): rburger@hsbekker.co.za







 
 
Back to content | Back to main menu