HS BEKKER

Go to content

Main menu:

 
 
 

IMPORTANT NOTICES / KENNISGEWINGS


2015 Skool- en Koshuisfooie
2015 School and Hostel fees

Algemene inligting vir 2015!
General information for 2015!


2015 Transport contracts now available!
2015 Buskontrakte nou beskikbaar!
See under Algemeen / General
2015 Busdiens Bus Services


Skoolkalender -
druk hier om in pdf af te laai.


D6 Communicator -
druk hier om af te laai en te installeer




 BEKKER OPEDAG    
BEKKER OPEN DAY
22 MEI / MAY 2015


Matrieks / Matrics 2014
Baie geluk aan die klas van 2014 met skitterende uitslae!
Well done to the class of 2014 with excellent results!


In besondere baie geluk aan die volgende leerlinge met hulle uitslae;
C. Bokma- 7 distinctions; L. Loots-4 onderskeidings; J. Scholtz-3 onderskeidings;
K. Setsubi-3 distinctions; O. Tsienyane-3 districtions.
Totaal van 54 onderskeidings uit die Matriekgroep van 2014
Total of 54 distinctions for the Matric group of 2014

NUUSFLITS / NEWS FLASH
Sing en Dansproduksie
Sing and Dance production
Sien onder KULTUUR/CULTURE!

Nasionale Jeugskou was 'n groot
sukses!
Sien Landbou - Jeugskou vir foto's!
Bekker se Jeugskouleerlinge
blink uit op Nasionale Jeugskou!
druk hier om pdf af te laai


Nuwe Koshuis Gedragskode 2015 - KOSHUIS
New Code of Conduct 2015 - HOSTEL


Dit en Dat 1ste Kwartaal
2015





NUWE DAGSKOLIERE 2015
NEW DAY SCHOLARS 2015

Did you receive your information for 2015?
Het u die inligting ontvang vir 2015?
1   2   3   4   5   6
 7  8

NUWE KOSHUISLEERLINGE 2015
NEW HOSTEL LEARNERS 2015

Did you receive your information for 2015?
Het u die inligting ontvang vir 2015?
1  2  3  4  5  6  7  8  9 10 11 12

 

KOÖRDINATE  :  S 25º56'52,5"  /  E 27º33'9,5"

PRIVATE BAG X5002
MAGALIESBURG

1791

SCHOOL
:
(014) 5775936 / 5775937 / 5770612

FAX:

Finansies / Financial: 014 577 5938
Algemeen / General: 014 577 5939

HOSTEL

Hostel after hours (ONLY EMERGENCIES)

Senior Boys / Senior Seuns
Mnr. André van Schalkwyk      
079 781 1296

Junior Boys / Junior Seuns
Mnr. Jaco Smit
071 102 0026
Senior Girls / Senior Dogters
Mev.
Marié Booyse
083 227 1178
Junior Girls  /  Junior Dogters
Mev.
Marinda du Preez
084 200 1773

E-MAIL:

Mr Adolf Ellis
(Hoof): hoof@hsbekker.co.za          
Mr Brian Callaghan
(Adjunkhoof - Landbou en Koshuise / Agriculture and Hostels): adjunkhoof@hsbekker.co.za
Me Annali Venter
(Adjunkhoof - Akademie / Academic): adjunkhoof.venter@hsbekker.co.za
Mr Jan Oosthuizen
(Adjunkhoof - Dissipline / Discipline ) jan@hsbekker.co.za
Me Lienkie de Beer
(Hoof se Sekretaresse / Principal's Secretary): lienkie@hsbekker.co.za
Algemene Navrae General Enquiries:
info@hsbekker.co.za
Me Sonja Wandrag
(Finansies / Finances - Skool en Dagskoliere / School and Day Scholars): skool@hsbekker.co.za
Me Hannelie Combrink
(Finansies / Finances - Koshuis en Koshuisleerlinge / Hostel and Hostel Pupils): koshuis@hsbekker.co.za
Me Riekie Burger
(Finansiële Bestuurder / Financial Manager): rburger@hsbekker.co.za
Mr Carel van Wyk (Sport) : sport@hsbekker.co.za








Ons HS Bekker Video is op YouTube : http://youtu.be/3TqnjGhyIV0

 
 
Back to content | Back to main menu